YÖNETİM KURULU                                   

Cihat CEYLAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Uşak Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat CEYLAN 1972 Uşak doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Uşakta tamamlamıştır. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren Uşak Merkezde Klinisyen Veteriner Hekim olarak görevine devam etmektedir. . Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

İsa GÜRBÜZ

Genel Sekreter

1983 Selendi Doğumlu olup, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Manisa Selendi İlçesinde tamamlamıştır. 2006 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. 2006-2010 yılları arasında şahsına ait kliniğinde Klinisyen Veteriner Hekim olarak çalışmıştır. 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılından itibaren Uşak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

  

Fatih SARAÇ Sayman

1981 yılı Uşak doğumludur. İlk öğrenimini Kayseri Ted koleji, Orta öğrenimini Kütahya lisesi, Lise öğrenimini Uşak lisesinde okumuş olup, 2006 Yılında Konya Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. 2007- 2017 yılları arasında Eşme İlçesinde kendine ait şahsi kliniğinde Klinisyen Veteriner Hekim olarak çalışmıştır. 2018 yılında Eşme İlçesinde Birvet Veterinerlik Ltd. Şti poliklininiğinin kurucu üyesi olarak yer almış olup halen aynı görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 


 


Erdi KISAOĞLU Üye

K.Okan AYDIN

Üye

28.01.1972 yılında Uşak’ta Doğdum ilk öğretimimi Mehmetçik Orta öğrenimimi ise Besim Atalay Ortaokulu ve Lise Öğrenimi ise Uşak Lisesinde tamamladım. Yüzüncü Yıl Veteriner Fakültesinden mezun oldum sonra 22 yıldır Uşak Belediyesinde Veteriner İşleri Müdürlüğünde görev yapmaktayım Evli 2 çocuk babasıyım.


2016 Uşak Veteriner Hekimler Odası Tüm hakları saklıdır.